KMP PRINTTECHNIK POLSKA

Firma KMP AG została założona w 1988 roku w Eggenfelden w Niemczech. Obecnie grupa KMP zatrudnia łącznie ponad 500 pracowników i posiada przedstawicielstwa w: Polsce, Niemczech, Czechach, Rumunii, Portugalii, Francji.
Wyłącznym przedstawicielem KMP AG w Polsce jest firma KMP PrintTechnik Polska. Siedziba i magazyn znajdują się w Sękocinie Starym koło Warszawy.

LIDER W BRANŻY DRUKU

Aktualnie grupa KMP należy do wiodących producentów w swojej branży w Europie. KMP PrintTechnik zajmuje się produkcją materiałów eksploatacyjnych do wszelkiego rodzaju urządzeń drukujących. W swojej ofercie posiada ponad 2000 produktów, w tym: 

  • wkłady atramentowe
  • tonery laserowe
  • kasetki barwiące
  • taśmy ttr
  • etykiety
  • zestawy do napełnień
  • materiały do regeneracji kartridży

 

OBEJRZYJ FILM O FIRMIE KMP PRINTTECHNIK

Produkcja

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA PRODUKCJA ZAPEWNIAJĄCA NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ

Quality in - quality out

Do procesu produkcyjnego trafiają tylko surowce najwyższej jakości od uznanych dostawców. Niebezpiecznych substancji, takich jak nikiel, rtęć i kobalt, w naszych produktach nie stosujemy.

Produkty oszczędzające zasoby

KMP przyczynia się do ochrony środowiska. Dział Save Resources firmy KMP zbiera puste atramenty i tonery. Dzięki kompleksowemu systemowi refabrykacji cenne surowce mogą być ponownie wykorzystane i wprowadzane do procesu produkcyjnego.

Wyprodukowano w Europie

Wszystkie produkty KMP powstają w Europie. W naszym głównym czeskim zakładzie w Čkyně znajdują się trzy hale produkcyjne i dwa magazyny wysokiego składowania o łącznej powierzchni ponad 10 000 metrów kwadratowych i zdolności produkcyjnej ponad 100 000 produktów miesięcznie. Zakład posiada certyfikat ISO 14001.

Produkcja tonerów

W produkcji tonerów zebrane puste kasety są rozkładane na poszczególne komponenty, a następnie czyszczone w pełni automatycznie. W produkcji seryjnej wkłady są ponownie montowane na stołach obrotowych i ponownie napełniane wysokiej jakości proszkiem tonerowym. Wszystkie tonery KMP są w 100 procentach testowane podczas procesu produkcyjnego. Wkłady produkowane są zgodnie z normą DIN 33870.

Produkcja wkładów atramentowych

Wkłady atramentowe są napełniane na nowoczesnych, automatycznych liniach produkcyjnych. Monitorowanie kamer i kontrola masy zapewniają stałą jakość każdego pojemnika z tuszem. Atrament produkowany jest w Niemczech. Wkłady produkowane są zgodnie z normą DIN 33871-1.

Logistyka

Od zamówienia i dostawy po wsparcie w punkcie sprzedaży, KMP jest niezawodnym partnerem biznesowym. Magazyn w Polsce pozwala na dostawy w ciągu 24 godzin.

Zakłady produkcyjne zlokalizowane w Europie zapewniają ciągłą dostępność produktów bez ryzyka przerwania łańcuchów dostaw.

Rozwiązania POS

Integralną częścią usług jest również wsparcie partnerów handlowych w punkcie sprzedaży. Dzięki przyciągającym wzrok opakowaniom produktów, atrakcyjnemu programowi wyświetlania i promocyjnym materiałom reklamowym, KMP prowadzi aktywną politykę marki i promuje sprzedaż swoich produktów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie doświadczonych przedstawicieli handlowych.

Aktualności

Sprawdź co nowego w KMP

Tusze z chipami hybrydowymi

Tusze kompatybilne z HP 953XL, 957XL, 963X

KMP PrintTechnik Polska, będąc pionierem w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań dla druku, wprowadza na rynek nowe modele z chipami hybrydowymi, stanowiąc kolejny krok w ewolucji technologii druku. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, produkty KMP stają się nie tylko wyjątkowo wydajne, ale również bardziej odporne na aktualizacje oprogramowania, co znacząco zwiększa komfort użytkowania. Co więcej, dzięki zastosowaniu chipów hybrydowych, tusze KMP nie są podatne na blokowanie przez drukarkę, co eliminuje frustrujące sytuacje związane z niemożnością kontynuowania drukowania z powodu „zablokowanych” materiałów eksploatacyjnych.

Aktualnie w ofercie dostępne są tusze kompatybilne z popularnymi modelami drukarek, takimi jak HP 953XL, 957XL oraz 963XL, zapewniając użytkownikom szeroki wybór i możliwość dopasowania do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki wysokiej jakości tuszom KMP, użytkownicy mogą cieszyć się doskonałymi wydrukami oraz długotrwałą trwałością, co przekłada się na znaczne oszczędności i zadowolenie z efektów końcowych.

Nieustannie rozwijając swoją ofertę, KMP PrintTechnik Polska zapowiada, że kolejne modele tuszy z chipami hybrydowymi będą dostępne już wkrótce, co jeszcze bardziej poszerzy dostępność i elastyczność w doborze materiałów eksploatacyjnych dla użytkowników różnych modeli drukarek. Dążąc do doskonałości i nieustannie podążając za najnowszymi trendami w dziedzinie technologii druku, KMP zyskuje coraz większe uznanie jako lider branży, oferujący nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również innowacyjne rozwiązania, które wpływają pozytywnie na doświadczenia użytkowników na całym świecie.

Nowy certyfikat CO2

W KMP zależy nam na oferowaniu produktów, które są nie tylko wysokiej jakości, ale także przyczyniają się do ochrony środowiska. Nasze produkty są analizowane zgodnie z normą ISO 17020, która pozwala na obliczanie oszczędności CO2 dla poszczególnych produktów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz wpływ na środowisko jest możliwie najniższy. Wynik tej analizy jest przejrzysty dla naszych klientów. Kupując produkty KMP, otrzymujecie Państwo informację, jaką ilość CO2 oszczędziliście.

Remanufacturer of the year 2023 – kolejna nagroda dla naszej firmy!

W roku 2023 drugi raz z rzędu, otrzymaliśmy nagrodę „Remanufacturer of the Year” 2023. Wręczenie nagrody odbyło się 15 czerwca 2023 w Barcelonie. Dodatkowo byliśmy nominowani w pięciu innych kategoriach. Nagroda ta, pokazuje jak bardzo jesteśmy zaangażowani w ochronę środowiska naturalnego. Nasz prezes zarządu Pan Jan-Michael Sieg odebrał nagrodę z dumą. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom, którzy zaufali naszej marce.

Więcej informacji na  www.therecycler.com/posts/the-recycler-live-barcelona-reuse-in-action/

Grupa KMP przejmuje markę IJKOA!

Międzynarodowa grupa KMP (jeden z największych europejskich producentów materiałów eksploatacyjnych do drukarek) nabyła prawa do znaków towarowych produktów IJKOA (monitory interaktywne) od firmy Goede Kansen z Hongkongu. Stało się to, za pośrednictwem spółki córki KMP, firmy COPYMIX z Francji. Grupa KMP posiada od teraz wyłączne prawa do marki IJKOA i zajmie się jej dystrybucją, marketingiem oraz wsparciem technicznym. Dystrybucja interaktywnych ekranów dotykowych trwa już od roku i skutecznie rozwijana jest przez firmy: KMP AG na terenie Niemiec i COPYMIX  we Francji. Dotychczasowa sprzedaż we Francji jest znaczącym sukcesem rynkowym.