KMP PRINTTECHNIK POLSKA

Firma KMP AG została założona w 1988 roku w Eggenfelden w Niemczech. Obecnie grupa KMP zatrudnia łącznie ponad 500 pracowników i posiada przedstawicielstwa w: Polsce, Niemczech, Czechach, Rumunii, Portugalii, Francji.
Wyłącznym przedstawicielem KMP AG w Polsce jest firma KMP PrintTechnik Polska. Siedziba i magazyn znajdują się w Sękocinie Starym koło Warszawy.

LIDER W BRANŻY DRUKU

Aktualnie grupa KMP należy do wiodących producentów w swojej branży w Europie. KMP PrintTechnik zajmuje się produkcją materiałów eksploatacyjnych do wszelkiego rodzaju urządzeń drukujących. W swojej ofercie posiada ponad 2000 produktów, w tym: 

  • wkłady atramentowe
  • tonery laserowe
  • kasetki barwiące
  • taśmy ttr
  • etykiety
  • zestawy do napełnień
  • materiały do regeneracji kartridży

 

OBEJRZYJ FILM O FIRMIE KMP PRINTTECHNIK

Produkcja

NAJNOWOCZEŚNIEJSZA PRODUKCJA ZAPEWNIAJĄCA NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ

Quality in - quality out

Do procesu produkcyjnego trafiają tylko surowce najwyższej jakości od uznanych dostawców. Niebezpiecznych substancji, takich jak nikiel, rtęć i kobalt, w naszych produktach nie stosujemy.

Produkty oszczędzające zasoby

KMP przyczynia się do ochrony środowiska. Dział Save Resources firmy KMP zbiera puste atramenty i tonery. Dzięki kompleksowemu systemowi refabrykacji cenne surowce mogą być ponownie wykorzystane i wprowadzane do procesu produkcyjnego.

Wyprodukowano w Europie

Wszystkie produkty KMP powstają w Europie. W naszym głównym czeskim zakładzie w Čkyně znajdują się trzy hale produkcyjne i dwa magazyny wysokiego składowania o łącznej powierzchni ponad 10 000 metrów kwadratowych i zdolności produkcyjnej ponad 100 000 produktów miesięcznie. Zakład posiada certyfikat ISO 14001.

Produkcja tonerów

W produkcji tonerów zebrane puste kasety są rozkładane na poszczególne komponenty, a następnie czyszczone w pełni automatycznie. W produkcji seryjnej wkłady są ponownie montowane na stołach obrotowych i ponownie napełniane wysokiej jakości proszkiem tonerowym. Wszystkie tonery KMP są w 100 procentach testowane podczas procesu produkcyjnego. Wkłady produkowane są zgodnie z normą DIN 33870.

Produkcja wkładów atramentowych

Wkłady atramentowe są napełniane na nowoczesnych, automatycznych liniach produkcyjnych. Monitorowanie kamer i kontrola masy zapewniają stałą jakość każdego pojemnika z tuszem. Atrament produkowany jest w Niemczech. Wkłady produkowane są zgodnie z normą DIN 33871-1.

Logistyka

Od zamówienia i dostawy po wsparcie w punkcie sprzedaży, KMP jest niezawodnym partnerem biznesowym. Magazyn w Polsce pozwala na dostawy w ciągu 24 godzin.

Zakłady produkcyjne zlokalizowane w Europie zapewniają ciągłą dostępność produktów bez ryzyka przerwania łańcuchów dostaw.

Rozwiązania POS

Integralną częścią usług jest również wsparcie partnerów handlowych w punkcie sprzedaży. Dzięki przyciągającym wzrok opakowaniom produktów, atrakcyjnemu programowi wyświetlania i promocyjnym materiałom reklamowym, KMP prowadzi aktywną politykę marki i promuje sprzedaż swoich produktów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie doświadczonych przedstawicieli handlowych.

Aktualności

Sprawdź co nowego w KMP

Grupa KMP przejmuje markę IJKOA!

Międzynarodowa grupa KMP (jeden z największych europejskich producentów materiałów eksploatacyjnych do drukarek) nabyła prawa do znaków towarowych produktów IJKOA (monitory interaktywne) od firmy Goede Kansen z Hongkongu. Stało się to, za pośrednictwem spółki córki KMP, firmy COPYMIX z Francji. Grupa KMP posiada od teraz wyłączne prawa do marki IJKOA i zajmie się jej dystrybucją, marketingiem oraz wsparciem technicznym. Dystrybucja interaktywnych ekranów dotykowych trwa już od roku i skutecznie rozwijana jest przez firmy: KMP AG na terenie Niemiec i COPYMIX  we Francji. Dotychczasowa sprzedaż we Francji jest znaczącym sukcesem rynkowym.