Jakość bez kompromisów

Produkty KMP cechuje bardzo wysoka jakość osiągnięta dzięki pracy własnego laboratorium. Wszystkie produkty są produkowane w Unii Europejskiej, głównie w Niemczech i Czechach. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są wyłącznie surowce najwyższej jakości.

Produkty KMP wytwarzane są w oparciu o aktualnie obowiązujące normy jakości DIN – DIN 33870 (tonery laserowe), DIN 33871-2 (wkłady atramentowe nowe) oraz DIN 33871-1 (wkłady atramentowe regenerowane). Firma posiada certyfikat ISO 9001:2008 związany z rozwojem, produkcją i dystrybucją materiałów eksploatacyjnych. Fabryka w Czechach posiada również certyfikat środowiskowy ISO 14001:2004.

Jakość produktów KMP została potwierdzona wieloma niezależnymi testami. Na tonery oraz kartridże atramentowe KMP udzielana jest dożywotnia gwarancja, na taśmy barwiące 24 miesięczna.

100% jakości

Wkłady z tonerem KMP produkowane są zgodnie z normą DIN 33870, uzupełniane wkłady atramentowe KMP produkowane są zgodnie z normą DIN 33871. Normy DIN określają wymagania jakościowe dla wkładów atramentowych i tonerów pochodzących z recyklingu. Aby zapewnić bezproblemową pracę i niezmiennie dobrą jakość druku, norma określa zarówno istotne etapy procesu przygotowania, jak i odpowiednie metody testowe do testów porównawczych między produktami OEM i regenerowanymi. Normy te pozwalają na obiektywne porównywanie ze sobą produktów wytwarzanych zgodnie z DIN.

Wydajność

Dla wszystkich naszych wkładów atramentowych wydajność określana jest zgodnie z normą ISO/IEC 24711. Wydajność kaset z tonerem monochromatycznym określamy zgodnie z normą ISO/IEC 19752 a kolorów zgodnie z normą ISO/IEC 19798.

Dlaczego wydajność jest mierzona zgodnie z ISO?

Normy ISO to międzynarodowe standardy pomiaru wydajności stron kaset z tonerem i tuszem. Norma określa metody badań i dokumenty testowe, tak aby wszyscy producenci mogli stosować tę samą metodę do pomiaru wydajności. Tylko dzięki tej jednolitej metodzie pomiarowej możliwe jest porównanie z oryginalnym produktem.

Nasze produkty oferują co najmniej taką samą wydajność strony jak oryginał lub nawet są wyższe.

XXL - większa wydajność, niższa cena

Produkty KMP oferują taką samą wydajność i funkcjonalność jak oryginalne produkty producenta – i to w znacznie atrakcyjniejszej cenie.

Dzięki produktom z serii XXL, KMP idzie o krok dalej. Dzięki intensywnym badaniom i rozwojowi wkłady te oferują do 4 razy wyższą wydajność w porównaniu ze standardowym wkładem. W ten sposób można znacząco obniżyć koszty drukowania. A wszystko to z niezmiennie dobrą jakością.

Kompatybilność

Produkty KMP pasują idealnie do Twojej drukarki i oferują przynajmniej taką samą wydajność i funkcjonalność jak oryginalne produkty.

Gwarancja KMP

Nasza obietnica jakości jest prosta:

Produkty KMP IDEALNIE pasują do Twojej drukarki.

Produkty KMP NIE powodują żadnych uszkodzeń, przedwczesnego zużycia lub pogorszenia jakości sprzętu.

Produkty KMP w żaden sposób nie wpływają na gwarancję drukarki.

Produkty KMP, które nie spełniają oczekiwań, zostaną wymienione lub cena zakupu zostanie ZWRÓCONA.

Ponosimy również odpowiedzialność w mało prawdopodobnym przypadku, gdy prawidłowe użytkowanie produktu KMP spowoduje uszkodzenie drukarki.

DOŻYWOTNIA GWARANCJA na wkłady atramentowe KMP i tonery,
24 MIESIĄCE GWARANCJI JAKOŚCI na wszystkie pozostałe produkty KMP.