Subskrypcja

Powiadamiaj mnie o nowościach i promocjach

POLE OBOWIĄZKOWE *

Administratorem Twoich danych osobowych przekazanych na potrzeby korzystania z naszego newslettera jest KMP PRINTTECHNIK POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Sękocinie Starym al. Krakowska 88 Sękocin Stary, 05-090 Raszyn. Zostaną one przetworzone, zgodnie z naszą polityką przetwarzania danych osobowych, w celu wysyłania do Ciebie informacji o naszych nowościach i promocjach. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do korzystania z naszego newslettera.

Regulamin

  Odśwież Captcha  
 

Kontakt

Strona Główna Gwarancja

gwarancja kmp
Zasady gwarancji produktów KMP
g

Firma KMP PrintTechnik Polska Sp. z o.o. udziela gwarancji na produkty marki KMP, które wytwarzane są w oparciu o najbardziej rygorystyczne normy DIN i ISO 9001:2008, dzięki czemu nasze produkty nie odbiegają pod względem jakości wydruku i wydajności od wyrobów producentów drukarek.
Na produkty KMP udzielamy gwarancji:

  • - dożywotnia na tonery
  • - dożywotnia na kartridże kompatybilne do drukarek atramentowych.
  • - dożywotnia na kartridże regenerowane do drukarek atramentowych.
  • - 24 miesiące na taśmy barwiące

Ponadto gwarantujemy, że stosowanie naszych produktów nie prowadzi do szybszego zużycia, lub tym bardziej uszkodzenia sprzętu. Jeśli jednak, pomimo to, zdarzy się , że jakiś nasz wadliwy produkt w sposób niewątpliwy doprowadzi do uszkodzenia sprzętu, to w tym wypadku pokryjemy koszty naprawy.

stat4u