INTERAKTYWNE MONITORY DLA BIZNESU

O IJKOA… 

Interaktywny monitor dotykowy IJKOA zapewnia rozwiązania do współpracy dla firm, instytucji edukacyjnych i grup. Nasze technologie zapewniają funkcjonalność, której potrzebuje każda firma by osiągnąć swoje cele. Dzięki pełnej ofercie serwisowej zapewniamy wsparcie techniczne na wszystkich etapach zakupu, instalacji, szkolenia i obsługi posprzedażowej. Od ponad 20 lat jesteśmy zaangażowani w dystrybucję technologii. Nasza sieć rozciąga się teraz od Azji i Oceanii do Wielkiej Brytanii i UE oraz Ameryki Południowej. Nasze skupienie się na rozwoju i produkcji wyświetlaczy interaktywnych gwarantuje wyjątkowy poziom jakości – zarówno w produkcie, jak i w rozwijanym oprogramowaniu i akcesoriach. Dysponując najnowocześniejszą technologia i wielkością produkcji wystarczającą dla całego rynku światowego, zakład posiada również centrum badawczo-rozwojowe, laboratorium EMC* z certyfikatem SGS** oraz centrum testowania i kontroli produkcji. Nasze produkty zapewniają firmom i instytucjom edukacyjnym, potężne narzędzia do rozwoju i wspierania nauki. Skorzystaj z pomysłów jutra już dziś!

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ:
4K UHD
WIELOFUNKCYJNE WYŚWIETLACZE DOTYKOWE
20 PUNKTÓW DOTYKOWYCH W PODCZERWIENI
DLED 4K UHD display (3840 x 2160 p)
Zintegrowany stabilny system operacyjny Android 9.0
20-punktowy ekran wielodotykowy na podczerwień
Jednoczesne pisanie w dwóch różnych kolorach
Łączność bezprzewodowa
Udostępnianie ekranu z możliwością edytowania
Porty USB 3.0 

Opcjonalny moduł PC

DOSTĘPNE ROZMIARY:

65“, 75“, 86“

 

UDOSTEPNIANIE EKRANU
Możliwe współdzielenie do 9 urządzeń jednocześnie na ekranie IJKOA przez wspólne połączenie bezprzewodowe. Połączenie bezprzewodowe za
pośrednictwem określonych aplikacji:

Bytello-Share, Airplay, Miracast  lub

Chromecast (w zależności od systemu operacyjnego).

Synchronizacja pulpitu:
Informacje zwrotne na temat dotyku i kontrola dotyku (z ekranu interaktywnego do podłączonego urządzenia i odwrotnie)
Udostępniaj pliki miedzy podłączonymi urządzeniami. Wyświetlanie z kamery, aparatu, wiele okien jednocześnie i inne funkcje komunikacji.

 

 

 

WIDEOKONFERENCJE
Interaktywne ekrany IJKOA poprawiają warunki pracy zdalnej,
ponieważ umożliwiaja wygodną i efektywną wymianę miedzy wszystkimi
pracownikami. Ekrany są kompatybilne z wieloma programami do
wideokonferencji. Nasza oferta zawiera również optymalnie dopasowane akcesoria, takie jak zestaw głośnomówiący lub kamera 4K
z zintegrowanym mikrofonem.

 

EKRAN DOTYKOWY
Pisz w 2 różnych kolorach w tym samym czasie.
Pisz, rysuj i dodawaj notatki za pomocą rysika lub własną ręką.
Adnotacje 4K ze wszystkich źródeł danych.
Twórz notatki i obrazy (flipchart).
Importuj/eksportuj dokumenty.
Udostępniaj treści za pomocą kodu QR lub e-maila
Zintegrowana przeglądarka internetowa
Narzędzia do nauczania – profile edukacyjne

ZESTAW RYSIKÓW
Rysiki z cienką lub grubą końcówką, pomogą tworzyć proste i precyzyjne grafiki lub notatki .

Grupa KMP przejmuje markę IJKOA!

Międzynarodowa grupa KMP (jeden z największych europejskich producentów materiałów eksploatacyjnych do drukarek) nabyła prawa do znaków towarowych produktów IJKOA (monitory interaktywne) od firmy Goede Kansen z Hongkongu. Stało się to, za pośrednictwem spółki córki KMP, firmy COPYMIX z Francji. Grupa KMP posiada od teraz wyłączne prawa do marki IJKOA i zajmie się jej dystrybucją, marketingiem oraz wsparciem technicznym.

Dystrybucja interaktywnych ekranów dotykowych trwa już od roku i skutecznie rozwijana jest przez firmiy: KMP AG na terenie Niemiec i COPYMIX     we Francji. Dotychczasowa sprzedaż we Francji jest znaczącym sukcesem rynkowym.

Podczas niedawno zakończonych targów ORGATEC w Kolonii marka IJKOA została zaprezentowana szerokiej, profesjonalnej publiczności.

„Intuicyjne i łatwe w obsłudze monitory interaktywne są przydatne wszędzie tam, gdzie jest coś do omówienia, zaprezentowania”, wyjaśnia dyrektor generalny KMP Jan-Michael Sieg i dodaje: „Prezentacja online, tworzenie notatek cyfrowych i udostępnianie ich uczestnikom wewnętrznym i zewnętrznym — funkcje ekranów są idealne do pracy zespołowej w różnych lokalizacjach”. Sieg widzi ich zastosowanie w biurach, handlu, a także w kancelariach prawnych, biurach inżynieryjnych i rozwojowych, instytucjach naukowych i edukacyjnych itp.

Ekrany o wysokiej rozdzielczości są dostępne w różnych rozmiarach i dostarczane z uchwytami i niezbędnymi akcesoriami zgodnie z wymaganiami klienta. KMP wspiera w tym swoich dealerów, których sieć zaczyna rozwijać także w Polsce za pośrednictwem spółki córki – KMP PrintTechnik Polska z siedzibą w Sękocinie Starym pod Warszawą.

Firmy zainteresowane współpracą w zakresie ekranów dotykowych Ijkoa zapraszamy do kontaktu.
Zapraszamy do pobrania materiałów z naszej sekcji – Do pobrania